کارگاه آموزش نصب ویندوز از 0 تا 100

توسط Admin
دسته بندی شده در محصولات

کارگاه آموزش نصب ویندز به همراه نیازمندی ها و نرم افزار های جانبی (تولید شده توسط گروه توسعه دهندگان ایران (IDT)) منتشر شد.
در این بسته نرم افزاری، یک کارگاه آموزشی شبیه سازی شده که شما را در نصب ویندز، تنظیمات ضروری آن، و نصب برنامه های جانبی یاری میکند.
این بسته نرم افزاری بویژه برای افرادی که کار با کامپیوتر را از طریق تجربه آموخته اند مفید میباشد، زیرا که این کارگاه آموزشی به صورت تجربی تهیه گردیده است.
البته این امر چیزی از اهمیت این اثر برای افرادی که کار با کامپیوتر را به شیوه اصولی آموخته اند کم نمیکند، بلکه به ارزش آن می افزاید.
این بسته نرم افزاری شامل آموزش نصب ویندز -از صفر تا صد-، اعمال تنظیمات ضروری پس از نصب ویندز، و نصب نرم افزار های پر کاربرد جهت استفاده شما دوستان میباشد.
برای استفاده از این بسته نرم افزاری نیاز به تهیه لایسنس (کد فعالسازی) میباشد، که شما میتوانید با استفاده از فایل های راهنمای موجود در بسته نرم افزاری جهت اطلاع از نحوه خرید و فعالسازی آن اقدام نمایید.
لازم به ذکر است، که هر لایسنس فقط بر روی سیستمی که برای آن تهیه شده است معتبر میباشد. بنابر این، جهت استفاده از این بسته نرم افزاری برای هر کامپیوتر باید لایسنس جدا تهیه شود.
شما میتوانید این بسته نرم افزاری را از
این لینک
با حجم تقریبی ۱۰۸ مگابایت دریافت نمایید.
همچنین میتوانید جهت خرید لایسنس از این لینک استفاده کنید.