دریافت بازی IDT Balling, محصولی از گروه توسعه دهندگان ایران (IDT)

توسط Admin
دسته بندی شده در محصولات

با درود فراوان و تبریک عید نوروز به شما خوبان. سعی کردم تا جایی که امکانش هست، این بازی را امشب، با فاصله ی کمی از زمان تحویل سال به دستتان برسانم. این بازی که IDT balling نام دارد، از طرف گروه IDT(Iran development team) به شما تقدیم میشود. با امید آنکه لحظات مهیجی را با این بازی سپری کنید!
همانطور که از نام این بازی پیداست، شما با توپ سر و کار دارید. هدف شما در این بازی این است که به هر نحوی توپ را در گل حریف جای دهید. بلافاصله بعد از باز کردن بازی، توپ از نقطه ی مرکزی زمین، به صورت اتفاقی یا به شما و یا به حریفتان تعلق میگیرد و به سمت بازیکن انتخاب شده میرود. شما باید توپ را با استفاده از نگه داشتن کلیدهای a یا d پیدا کنید و به آن ضربه بزنید. نگه داشتن کلید w ضربه ی مستقیم میزند، کلید e ضربه به سمت راست میزند و کلید q ضربه به چپ وارد میکند. توپ در مربعی قرار دارد که هر گاه به دیواره های آن برخورد کند، به سمت جهت مخالف آن دیوار حرکت میکند. برای مثال اگر توپ به دیوار سمت راست بخورد، به سمت دیوار سمت چپ میرود. شما قادر هستید با استفاده از این موضوع، توپ را در گل حریف خود جای دهید چرا که سرعت حریف شما، از شما کمتر است و اگر بتوانید توپ را موقعی که باید، به سمتی که باید بفرستید صاحب امتیاز میشوید. با هر گلی که به حریف خود بزنید از سرعت حریف شما کمتر شده، و هر گلی که بخورید حریف شما سرسختتر میشود پس مراقب باشید!در نظر داشته باشید که با هر ضربه به توپ به سرعت توپ افضوده میشود. هر بار که توپ در گلی قرار بگیرد، دو باره به وسط زمین برمیگردد و به سمت شما یا حریفتان حرکت میکند.
برای اجرای بازی فایل game.exe را اجرا کنید.
برای تغییر زبان این بازی، فایل savedlng.txt که در فولدر locale قرار دارد باز کنید، و کلمه ی en را به fa تغییر دهید تا زبان بازی به زبان پارسی تغییر یابد.
برای دانلود بازی از لینک زیر استفاده کنید.
دانلود مستقیم بازی IDT Balling