دریافت برنامه google lookout, آسانسازی دسترسی افراد با معلولیت بینایی به محیط پیرامون

این نرم افزار که در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد، توانست به عنوان رقیبی برای نرم افزار seeing AI اپل نقش خود را ایفا کند. Google lookout با استفاده از هوش مصنوعی، میتواند اشیا پیرامون شما را شناسایی کرده، و مکان آنها را نسبت به شما با اعلام ساعت مشخص کند. برای مثال، در هنگامی که میزی رو به روی شما باشد، و شما دوربین تلفن همراه خود را به سمت آن گرفته اید، برنامه چنین بازخوردی خواهد داشت: table at 12 O’clock. این به معنای این است که میز در یک خط صاف رو به روی دوربین گوشی قرار گرفته. البته پهنای پشتیبانی شده توسط این نرم افزار وسیعتر است. در تستها دیده شده که مکان اشیا ای را که موقعیت آنها نسبت به تلفن همراه ساعت ۳ بوده است نیز اعلام کرده که این به سهولت جهتیابی و حرکت در مکانهای ناشناس به افراد نابینا و کمبینا کمک شایانی میکند.
این برنامه علاوه بر تشخیص و اعلام موقعیت اشیا، قادر به خواندن نوشته های دیجیتالی و فیزیکی نیز است و این موضوع، به اهمیت این برنامه دو چندان می افزاید.
و در آخر نیز باید به این موضوع اشاره داشت که google lookout به صورت کاملا رایگان در دسترس کاربران سیستم عامل اندروید قرار میگیرد که این امتیاز خوبی برای ایرانیان عزیز است.
برای دانلود این برنامه مفید از
این لینک
با حجمی حدود ۲۷ مگابایت اقدام کنید.
توجه داشته باشید که این نرم افزار بر روی تلفنهای همراهی نصب میشود که سیستم عامل آنها ARM64 باشد.

این نوشته در نرم افزار ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید