ترفندی در مورد واتساپ که شاید برایتان کاربردی و مهم باشد

با درود به شما دوستان گرامی.
خدمت رسیدم با یک ترفند در مورد تماس در واتساپ.
ممکنه که بارها و بارها با کسی در واتساپ تماس بگیرید و شخص مورد نظر به هر دلیلی به تماس شما پاسخ نده و بگه که من اینترنت نداشتم.
حال میخوایید بدونید که شخص مورد نظر راست گفته یا نه, با او تماس میگیرید

صبر میکنید که بوق انتظار به صدا در بیاد.
بعد به واتساپ خود نگاه کنید اگر در کنار اسم یا شماره مورد نظر نوشته بود در حال تماس معلومه که واقعا واتساپش یا غیر فعال هست یا واقعا بدون اینترنت هست. که معادل انگلیسیش میشه calling.
اگر که تماس گرفتید و کنار اسم یا شماره شخص مورد نظر نوشت در حال زنگ بدونید که واتساپش فعال هست و به اینترنت هم وصل هست و تماس شما به اون شخص رسیده و روی گوشیش نمایش داده شده, معادل انگلیسیش هم میشه ringing.
امیدوارم که از این پست خوشتون اومده باشه و براتون مفید
در این جا از رضا قنبری عزیز تشکر میکنم که به این نکته قبلا پی برد و به من هم گفت. من هم دیدم که میتونه این پست خیلی مفید باشه براتون این جا قرار دادم.
اگر دوست داشتید پستهای این سایت رو سریعتر ببینید به کانال ما در تلگرام بپیوندید. آدرس کانال ما هست, @idtgroup
سپاسگزارم از شما که وقت گذاشتید و این پست رو هم مطالعه کردید.

این نوشته در آموزش, اطلاعرسانی, دانستنی ها ارسال و idt-group, آموزش واتسا\, آموزش واتساپ از تیم idt, اطلاع از روشن بودن نت یک نفر از طریق واتساپ, ترفندی از واتساپ, تیم توسعه دهندگان ایران idt-group, چجوری بفهمیم نت یک نفر روشنه یا نه, مچ گرفتن در واتساپ, مشاهده روشن بودن یا نبودن نت طرف مقابل از واتساپ, واتساپ وضعیت نت طرف مقابل را نشان میدهد برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخی بگذارید