دانلود افزونه ی captcha solver جهت حل کدهای امنیتی برای google chrome و mozilla firefox

افزونه ی captcha solver صرفا جهت حل کدهای امنیتی وبسایتها برای google chrome و mozilla firefox طراحی شده که نیاز ما را به افزونه هایی همچون webvisum رفع میکند.
این افزونه توسط یک برنامه نویس یادگیری ماشین(machine learning)، بخشی از هوشهای مصنوعی طراحی شده که متأسفانه، سروری که این افزونه جهت برقراری ارتباط با آن استفاده میکند، ایران را بلاک کرده. اگر شما کاربر گرامی در ایران زندگی میکنید باید به این موضوع توجه داشته باشید. برای نصب این افزونه در google chrome اول فایل زیپ را extract کنید، بعد به این آدرس بروید: chrome://extensions
سپس قسمت developer mode را روشن کنید، و بعد load unpacked را بزنید. در اینجا پوشه ی افزونه را انتخاب کنید و select folder را بزنید. تمام است! افزونه ی شما نصب شد.
جهت دانلود این افزونه برای مرورگر google chrome, از
این لینک
استفاده کنید.
برای نصب این افزونه در مرورگر mozilla firefox به آدرس about:debugging بروید، سپس بر روی Load temporary Add-on بزنید. سپس فایل زیپ را انتخاب کنید و تمام. افزونه ی شما نصب شده است.
جهت دانلود این افزونه برای مرورگر mozilla firefox, از
این لینک
استفاده کنید.
این افزونه یا کدهای امنیتی را به صورت خودکار حل میکند یا باید در کادر ویرایش کد تصویر قرار بگیرید و control+shift+6 بزنید. اول با پیغام solving captcha مواجه میشوید و سپس در صورت نبود مشکل با پیغام solving captcha completed مواجه میشوید. در این صورت captcha حل میشود و شما میتوانید ادامه ی کار را انجام دهید.
توجه داشته باشید که سازنده ی این افزونه، داده هایی را جهت توسعه ی هر چه بیشتر قابلیت دسترسی در زمان استفاده از این افزونه دریافت میکند. برای مطالعه ی لیست این داده ها، به
این لینک
سر بزنید.
برای مراجعه به سایت سازنده از
این لینک
استفاده کنید.
برای کسب اطلاع بیشتر یا طرح سؤالات در کامنتهای این پست یا انجمن ما به ناشنی forum.idt-group.ir در خدمتتان هستیم.
پیروز باشید.

این نوشته در نرم افزار ارسال و captcha, captcha solver, firefox, google chrome, mozilla firefox, افزونه, حل کدهای امنیتی, حل کدهای امنیتی برای نابینایان, کد امنیتی, نابینایان برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخی بگذارید