مثالی از یک بازی fps در زبان python

سلام. من اين مثال رو براي کساني نوشتم که قصد ساخت بازي با زبان پايتون رو دارند اما هنوز اطلاع زيادي از کتابخونه ها و اين چيزها ندارند.
خب. اول بايد بگم که اين مثال با پايتون نسخه ي ۳.۶.۵ نوشته شده. کتابخونه هاي زير رو بايد در پايتون با استفاده از pip نصب کنيد:
pyglet
pyopenal
wxpython
خب. بعد از نصب اين کتابخونه ها، محتويات پوشهء pyglet رو در مسير فلدر اصلي اي که در اون پايتون رو نصب کرديد ببريد و پيست کنيد. replace ميخواد که replace رو بزنيد. حالا بايد بتونيد با اين دستور بازي رو باز کنيد:
python fps.py
توجه داشته باشيد که تمام صداها با اين بسته ارائه نشده و شما ميتونيد فايلي که توي پوشه ي maps هست رو مطالعه کنيد و صداها رو هر جور که دوست داريد تغيير بديد. براي اينکه بازي به درستي باز بشه بايد صداها رو در پوشه ي sounds داشته باشيد. توجه کنيد که فايلهاي menu.wav که background منوي شماست، menuselect.wav که صداي enter زدن به روي گزينه هاي شماست و menumove.wav که صداي حرکت بين گزينه هاي منوي شماست بايد در فلدر sounds\relative قرار داشته باشند. و اما لينک دانلود:
این جاست
رمز فايل: idt-group.ir
(به بزرگي و کوچکي حروف توجه داشته باشيد)
سؤالي بود در کامنتهاي همين پست در خدمتيم.
بدرود!

این نوشته در آموزش, اطلاعرسانی, بازی, دسته‌بندی نشده, نرم افزار ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید