خبری خوش برای کیبوردیست های نابینا! راهنمای کیبوردهای یاماها به صورت فایل txt در دسترس شما میباشد!

سلام. چند روزی پیش داشتم توی سایت سایت یاماها چرخ میزدم که به این موضوع بر خوردم. این شرکت که حتما برای همه ی کیبوردیست های نابینا یا غیر نابینا مطرح هست، دفترچه راهنماهای اکثر کیبوردها رو به صورت فایل متنی txt در آورده. بله دیگه لازم نیست که فایلهای پی دی اف رو به سختی بخونیم، یا تبدیل کنیم که اونم باز سر و تهش معلوم نیست. کاری که لازم هست شما بکنید اینه که به لینکی که در آخر همین پست میزارم مراجعه کنید، در قسمت search یا همون جست و جو نام کیبورد خودتون رو بنویسید. مثلا a1000 یا a3000. بعد یک بار کلید اینتر رو میزنید و بعد با کلید اسکیپ از کادر ویرایش خارج میشید. کمی که با جهت نما پایین برید نام کیبورد خودتون، و بعد از اون لینک دانلود راهنما رو پیدا میکنید. فقط در نظر داشته باشید که بعضی از کیبوردهای خیلی خیلی قدیمی مثل کیبورد a3 فایل txt براش وجود نداره. حد اقل توی سایت یاماها که نبود. به هر حال. امید وارم مفید واقع بشه. شما از
این لینک
میتونید به این قسمت از سایت یاماها دسترسی داشته باشید. حتما به دردتون میخوره. خیلی مرتب هست و تنها چیزی که نیاز داره دونستن زبان انگلیسی هست.
پاینده باشید!

این نوشته در آموزش, اطلاعرسانی, دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

1 دیدگاه دربارهٔ «خبری خوش برای کیبوردیست های نابینا! راهنمای کیبوردهای یاماها به صورت فایل txt در دسترس شما میباشد!»

  1. کورش می‌گوید:

    درود به تو کیانوش سپاسگزارم از پست مفیدی که گذاشتی من مطمینم که این خیلی میتونه به بچه هایی که یاماها دارند کمک کنه از پستهای مفیدت بینهایت سپاسگزارم.

دیدگاهتان را بنویسید