دانلود بازی Give it a shoot! کاری دیگر از IDT group!

درود فراوان خدمت تمامی خوانندگان این پست.
این دفعه با کاری دیگر از گروه توسعه دهندگان ایران به اختصار(IDT) در خدمت شما هستیم. بازی سرگرم کننده ای به نام Give it a shoot!
این بازی با استفاده از زبان برنامه نویسی python نسخه ی ۳ نوشته شده است. شما در این بازی باید با کلیدهای w, a, s, d حرکت کنید، و به سمت صداهایی که میشنوید با کلید space شلیک کنید. شما میتوانید با انتخاب محدودیتِ وقتیِ خود به همراه دوستانتان مسابقه ای را ترتیب دهید و مهارت خود را با مقایسه ی امتیاز خود و دوستانتان در پایانِ وقت بسنجید!
شما میتوانید با کلید c مختصات خود را چک کنید تا از صداها خیلی دور نشوید و با کلید t نیز میتوانید وقتی که گذشته را چک کنید.
در ابتدای بازی(بعد از این که بازی را باز میکنید) بازی از شما میخواهد که عددی را وارد کنید. این عدد همان محدودیتِ وقتیِ شما در بازیست که باید به ثانیه وارد شود. اگر عددِ وارد شده کمتر از ۶۰ باشد و یا کادر ویرایش خالی باشد محدودیتِ وقتیِ شما به صورت خودکار به ۶۰ ثانیه تغییر میابد. همانطور که گفته شد شما میتوانید با کلیدهای w, a, s, d حرکت کنید، با نگه داشتن کلید space به سمت صداها شلیک کنید، با کلید c مختصات خود را ببینید، و با کلید t وقتِ گذشته شده را چک کنید. در نظر داشته باشید که کلید های w, a, s, d شما را به ترتیب به سمت شمال، غربو جنوب و شرق میچرخواند. یعنی اگر آیتمی پشت سر شما باشد شما با فشردن کلید s میتوانید به سمت آن هدف گیری کنید و با کلید space به آن شلیک کنید. هرگاه که شما آیتمی را بزنید با کلید x میتوانید امتیاز کنونی خود را ببینید. در پایان بازی، امتیاز شما با در نظر گرفتن تعداد تیرهایی که زدید محاسبه میشود و به شما اعلام میشود و در فایلی به نام score.txt نیز ذخیره میشود. این امتیاز با امتیازی که با کلید x میبینید تفاوت دارد. کلید x بدون محاسبه ی تعداد شلیکها امتیاز شما را اعلام میکند.
برای دانلود این بازی به حجم ۲۱۷۱۱ KB از
این لینک
اقدام فرمایید.
پیروز و سربلند باشید!

این نوشته در اطلاعرسانی, بازی, دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید